EURO 2016: Kdo s kom in kdaj

EURO 2016: Kdo s kom in kdaj

-
0 166

Z otvoritveno tekmo ob 21. uri se je začelo Evropsko prvenstvo v nogometu. V 51 tekmah se bo pomerilo 24 evropskih reprezentanc. Prvo tekmo med gostiteljico Francijo in Romunijo na stadionu Stade de France je dobila Francija z 2:1.

Petek, 10. 6.
21:00 A Francija Romunija 2:1

Sobota, 11. 6.
15:00 A Albanija Švica Lens TV SLO 2
18:00 B Wales Slovaška Bordeaux TV SLO 2
21:00 B Anglija Rusija Marseille TV SLO 2

Nedelja, 12. 6.
15:00 D Turčija Hrvaška Pariz TV SLO 2
18:00 C Poljska Severna Irska Nica TV SLO 2
21:00 C Nemčija Ukrajina Lille TV SLO 2

Ponedeljek, 13. 6.
15:00 D Španija Češka Toulouse TV SLO 2
18:00 E Irska Švedska Saint-Denis TV SLO 2
21:00 E Belgija Italija Lyon TV SLO 2

Torek, 14. 6.
18:00 F Avstrija Madžarska Bordeaux TV SLO 2
21:00 F Portugalska Islandija Saint-Etienne TV SLO 2

Sreda, 15. 6.
15:00 B Rusija Slovaška Lille TV SLO 2
18:00 A Romunija Švica Pariz TV SLO 2
21:00 A Francija Albanija Marseille TV SLO 2

Četrtek, 16. 6.
15:00 B Anglija Wales Lens TV SLO 2
18:00 C Ukrajina Severna Irska Lyon TV SLO 2
21:00 C Nemčija Poljska Saint-Denis TV SLO 2

Petek, 17. 6.
15:00 E Italija Švedska Toulouse TV SLO 2
18:00 D Češka Hrvaška Saint-Etienne TV SLO 2
21:00 D Španija Turčija Nica TV SLO 2

Sobota, 18. 6.
15:00 E Belgija Irska Bordeaux TV SLO 2
18:00 F Islandija Madžarska Marseille TV SLO 2
21:00 F Portugalska Avstrija Pariz TV SLO 2

Nedelja, 19. 6.
21:00 A Romunija Albanija Lyon TV SLO 2
21:00 A Švica Francija Lille TV SLO 2

Ponedeljek, 20. 6.
21:00 B Slovaška Anglija Saint-Etienne TV SLO 2
21:00 B Rusija Wales Toulouse TV SLO 2

Torek, 21. 6.    

18:00 C Severna Irska Nemčija Paris TV SLO 2
18:00 C Ukrajina Poljska Marseille TV SLO 2
21:00 D Češka Turčija Lens TV SLO 2
21:00 D Hrvaška Španija Bordeaux TV SLO 2

Sreda, 22. 6.
18:00 F Islandija Avstrija Saint-Denis TV SLO 2
18:00 F Madžarska Portugalska Lyon TV SLO 2
21:00 E Švedska Belgija Nica TV SLO 2
21:00 E Italija Irska Lille TV SLO 2

Sobota, 25. 6.
15:00 1 A2 C2 Saint-Etienne TV SLO 2
18:00 3 B1 ACD Paris TV SLO 2
21:00 2 D1 BEF Lens TV SLO 2

Nedelja, 26. 6.
15:00 7 A1 CDE Lyon TV SLO 2
18:00 5 C1 ABF Lille TV SLO 2
21:00 4 F1 E2 Toulouse TV SLO 2

Ponedeljek, 27. 6.
18:00 6 E1 D2 Saint-Denis TV SLO 2
21:00 8 B2 F2 Nica TV SLO 2

Četrtek, 30. 6.
21:00 1 ZO1 ZO2 Marseille TV SLO 2

Petek, 1. 7.
21:00 2 ZO3 ZO4 Lille TV SLO 2

Sobota, 2. 7.
21:00 3 ZO5 ZO6 Bordeaux TV SLO 2

Nedelja, 3. 7.
21:00 4 ZO7 ZO8 Saint-Denis TV SLO 2

Sreda, 6. 7.
21:00 1 ZČ1 ZČ2 Lyon TV SLO 2

Četrtek, 7. 7.
21:00 2 ZČ3 ZČ4 Marseille TV SLO 2

Nedelja, 10. 7.
21:00 1 ZP1 ZP2 Saint-Denis TV SLO 2