EURO 2018: EHF, Slovenija gre naprej! Hrvata sodila profesionalno

-
1 312

Slovenski rokometaši, ki so kljub veliki sodniški kraji na prvih dveh tekmah ostali na prvenstvu, so se v zadnji tekmi skupinskega dela pomerili s Črno goro in slavili z 28:19. S tem so so se Slovenci uvrstili v nadaljnje tekmovanje. In vse pohvale hrvaškima sodnikoma, ki sta sodila profesionalno, saj smo slovenski ljubitelji rokometa končno spremljali tekmo, kjer sodniki niso bili ‘krojači’izida.

Prvi polčas se je končal zelo izenačeno, a ga je Slovenija dobila s 14:13. Prvi polčas je bil precej vihrav oz. igra, ki se ji je slovenska izbrana vrsta preveč podredila. Naši fantje so ne glede na vse nedopustne poteze sodnikov in delegatov s prvih dveh tekem imeli dovolj koncentracije in tekmo odigrali zrelo.