-
0 56

V Celju je bilo to soboto atletsko Državno prvenstvo za člane in članice v atletiki. V teku na 60 m je drugo mesto osvojil Ahac Moretti s časom 6.83 s, stotinko počasnejši in na tretjem mestu je bil Blaž Brulc (6.84s). Tretje mesto je v troskoku, z daljavo 14.22m, osvojil tudi Martin Gradišek.

V teku na 60m sta nastopila še Gregor Kokalović, ki je bil četrti s časom 7.11s v A finalu in Tilen
Ovniček, ki je bil drugi v B finalu s časom 7.05s. Gregor je tekel še v teku na 60m z ovirami, kjer pa je
bil s časom 9.12s šesti.

Pri čanicah smo imeli v teku na 60m tri predstavnice. Tjaša Potočar je tekla 8.28s, Katja Ponikvar 8.66s
in Eva Vovko 8.67s (OR).  Lara Florjančič je nastopila v teku na 60m z ovirami, kjer pa je bila s časom 10.06s sedma. V skoku v višino pa je nastopila Špela Turk, ki je preskočila 150cm in osvojila deveto mesto.