FOTO: Atletski pokal z odličnimi nastopi AK Krka

FOTO: Atletski pokal z odličnimi nastopi AK Krka

-
0 70

Na Atletskem pokalu za mlajše mladince v Velenju so v nedeljo danes odlično nastopili mladi atleti Atletskega kluba Krka. Štafeta 4x100m, v postavi Matic Erpič, Matevž Šuštaršič, Tilen Novak in Benjamin Slak je zmagala, s časom 44.56s, druga sta bila Anže Durjava, v metu kopja (57.88m) in Andraž Durjava, v skoku v višino (182cm). Tretji so bili Matevž Šuštaršič, v teku na 200m (22.70s – OR), Jože Švirt, v skoku s palico (3.90m – OR), Jaka Kunej, v troskoku (12.77m – OR), Lara Florjančič, v teku na 100m z ovirami (15.47s) in Aljaž Čopič, v teku na 3000m (10:46,95).

Četrti so bili Matevž Šuštaršič, v teku na 100m (11.34s – izenačen OR), Urban Henigman, v metu kladiva (49.33m – OR), Tilen Novak, v teku na 110m z ovirami (15.59s), Jaka Kunej, v skoku v daljino (5.97m – OR), Arne Resnik, v metu kopja (49.00m), Anže Durjava, v suvanju krogle (12.48m – OR) in Lara Strniša, v hitri hoji.

5.mesto:

Dino Avdibašić – 110m z ovirami (16.65s – OR)

6.mesto:

Eva Murn – 100m ovire (16.11s – OR)

7.mesto:

Matic Erpič – 400m (54.11s – OR)

Tilen Novak – 100m (11.70s)

Tomo Testen – disk (28.52m), kopje (40.22m – OR)

Sara Grubič – 100m (12.99s)

Neja Žnidaršič – višina (156cm)

8.mesto:

Benjamin Slak – disk (27.12m – OR)

Maja Pureber – kladivo (31.50m – OR)

9.mesto:

Urban Henigman – krogla (10.97m – OR)

Anže Plankar – palica (2.80m)

Eva Murn – višina (153cm)

10.mesto:

Klemen Kastrevc – palica (2.60m – OR)

Benjamin Slak – 200m (24.08s – OR)

Martina Šmid – kladivo (26.78m – OR)

11.mesto:

Kaja Rajšel – 200m (27.28s)

Metka Strahinič – višina (150cm)

12.mesto:

Matic Erpič – 100m (11.95s)

13.mesto:

Nik Pernek – 800m (2:10,86)

15.mesto:

Maja Pureber – krogla (8.77m)

16.mesto:

Nejc Barbo – 100m (12.26s – OR)

Lara Florjančič – 100m (13.27s)

Ana Gimpelj – 200m (27.74s)

Eva Murn – daljina (4.77m)

17.mesto:

Nika Korasa – 200m (27.97s – OR)

Nejc Barbo – 200m (25.15s – OR)

18.mesto:

Ben Kogovšek – 200m (25.18s – OR)

19.mesto:

Jan Slak – 100m (12.34s)

20.mesto:

Ben Kogovšek – 100m (12.57s – OR)

Jan Slak – 200m (25.51s – OR)

21.mesto:

Patricia Fabjan – 200m (28.31s – OR)

22.mesto:

Kaja Rajšel – 100m (13.44s)

23.mesto:

Dino Avdibašić – 200m (25.74s – OR)

24.mesto: Nika Korasa – 100m (13.55s – OR)

25.mesto:

Ana Gimpelj – 100m (13.57s – OR)

29.mesto:

Klara Svenšek – 100m (13.80s)

30.mesto:

Klara Svenšek – 200m (29.44s – OR)