-
0 90

Karateisti Novega mesta in Krke so na Pokalu Ljubljana z osvojenimi 8 kolajnami uspešno zaključili tekmovalno sezono.

Danes so se člani Karate kluba Novo mesto in Karate kluba Krka pod vodstvom njihovega trenerja
Franjo Horna, udeležili manjše, zaključne tekme za tekmovalno sezono 2016/2017 in sicer
23. karate pokala Športne zveze Ljubljana in Karate kluba Olimpije. Na tekmovanju so sodelovali
tekmovalci iz 12 karate klubov iz Slovenije.

Devet naših članov je osvojilo 8 medalj, od tega dve zlati in šest bronastih. Med njimi je bila tudi
4-letna Lorena Horn, ki je na tekmovanju bila razglašena za najmlajšo tekmovalko in za nagrado
prejela pokal. Poleg nje je bil za najmlajšega tekmovalca razglašen Lan Brula iz Bele Krajine.

Zlati medalji:
●MICHEL HORN, kate posamezno kadeti
●EKIPNO DEČKI (Horn Michel, Štangelj Kristian Žan, Penca Nik)