FOTO: Krkaši uspešni na turnirju v Nemčiji

FOTO: Krkaši uspešni na turnirju v Nemčiji

-
0 99

Rokometaši Krke so se v času velikonočnih praznikov,  od 14.- 17. aprila 2017, že drugič zapored udeležili mednarodnega velikonočnega rokometnega turnirja v nemškem mestu Biberach,”IBOT 2017″.

Na turnirju, ki velja za enega največjih tovrstnih turnirjev v južnem delu Nemčije, je skupaj sodelovalo 1500 rokometašic in rokometašev iz Nemčije, Avstrije in Švice, barve edinega slovenskega predstavnika na omenjenem turnirju pa je zastopal Moški rokometni klub Krka s tremi ekipami; starejši dečki ( letnik 2002), kadeti ( letnik 2000) in mladinci ( letnik 1998), ki so znova dosegli zavidljive rezultate.
Končni izkupiček turnirja IBOT 2017:

2. mesto – ekipa starejših dečkov ( trener Iztok Adamčič)
3. mesto – ekipa mladincev ( trener Samo Jug)
5. mesto – ekipa kadetov ( trener Robert Cvikl )

Rezultati- mladinci:

Udeleženci: Dragovan Tadej, Cizel Vito, Šmuc Rok, Udovč Lovro, Bačar Vid, Malenšek Maj, Matko Klemen, Novak Luka, Rašo Dino in trener Jug Samo
JSG Echaz-Erms : MRK KRKA 21:23

MRK KRKA : SG Ottenheim/Altenheim 24:14

MRK KRKA : MTG Wangen  20:13

Četrtfinale:

MRK KRKA : TV Bittenfeld  20:15

Polfinale :

SC Magdeburg : MRK KRKA  19:10

Tekma za 3. mesto:

HG Oftersheim/Schwetzingen : MRK KRKA 13:15
Rezultati- starejši dečki:

Rauh Žan, Novan Vili, Kastelic Žiga, Lazarevič Marko, Luzar Marcel, Emeršič Urh, Rajh Vid, Muhič Rok, Kabur Aljaž, Knap Aljoša, Gazvoda Roman, Luštek Blaž, Filipovič Jan in trener Adamčič Iztok
MRK KRKA : 1.VfL Potsdam 1990 e.V.  24:13

SV Remshalden : MRK KRKA  11:20

MRK KRKA : DJK Sportfreunde Budenheim 25:18

Četrtfinale:

MRK KRKA : MTG Wangen  22:16

Polfinale:

MRK KRKA : SV Fortuna ´50 Neubrandenburg  23:12

Finale:

MRK KRKA : NSG EHV/Nickelhütte Aue 9:17
Rezultati – kadeti :

Pavlin Uroš, Kastelic Matic, Jaklič Jan, Srebrnjak Žan, Klobčar Jure, Avsec Jernej, Klemenčič Luka, Bačar Vid, Kukman Tilen, Jakše Jan, Plut Jaka, Majstorevič Marko, Windischer Kristjan in trener Cvikl Robert
MRK KRKA : Frisch Auf Göppingen  15:7

TV Bittenfeld : MRK KRKA  11:22

SG Menden Sauerland Wölfe : MRK KRKA  12:17

Četrtfinale:

SC Magdeburg : MRK KRKA  14:12

Tekma za 5. -8. mesto:

MRK KRKA : Verlierer VF IV  22:12

Tekma za 5. mesto:

SG Pforzheim/Eutingen : MRK KRKA  17:14
Rokometaši so tekme igrali v štirih sodobno opremljenih dvoranah,domov pa so se poleg odličnih rezultatov vrnili polni novih izkušenj.