LIGA: Olimpija premočna za Krko (96:74)

-
0 204

Košarkarji Krke so v dvorani Leona Štuklja v 2. krogu Lige Nova KBM gostili ljubljansko Olimpijo Petrol in visoko izgubili. Ljubljanska ekipa je bila vse od začetka do konca tekme boljši nasprotnik in dobila vse četrtine in zasluženo slavila s 96:74. Ob polčasu je Olimpija vodila s 46:33. Tudi prvo četrtino so dobili Ljubljančani z 22:12. Po četrtinah: 12:22, 21:24, 21:26, 20:24.

Z današnjo tekmo se začenja letošnje državno prvenstvo. Po odpovedi tekem prvega kroga in težko pričakovanemu dogovoru med KZS in sodniki, košarkarji Krke v 2. krogu Lige Nova KBM gostijo Petrol Olimpijo. Tekma v dvorani Leona Štuklja se je začela ob 19. uri.

Simon Petrov, trener Krke:”Z Olimpijo smo letos že igrali, ko so nas precej prepričljivo premagali. Pričakujem, da bomo tokrat prikazali veliko boljšo igro kot na tekmi v Superpokalu. Imamo dva igralca več, ki nam veliko pomenita, in mislim, da se bo to videlo že na tej tekmi.“

Predprodaja vstopnic na vseh prodajnih mestih Eventima. Predšolski in osnovnošolski otroci imajo prost vstop.