LIGA PRVAKOV: Real po 11-m do naslova

-
0 45

V finalu Luge prvakov na milanskem stadionu San Siro merita moči madridska tekmeca: Real in Atletico.Po 90. minutah tekme je bilo 1:1. Tudi po podaljšku je izid nespremenjen. Sledi izvajanje 11-metrovk.

Real je že v 7. minuti udaril proti vratom Atletica, a je slovenski vratar Jan. Oblak branil. V 15. minuti pa je Real po izvajanju prostega strela prišel do vodstva z 1:0. Uspešen je bil Ramos. Polčas je dobil Real. Že takoj v nadaljevanju pa je v 47. min. Griezmann pri izvajanju 11-m zadel prečko in ni uspel izenačiti. V 80. min. je za Atletico izenačil Carrasco.

Real lovi rekordni enajsti naslov najboljšega v Evropi, Atletico pri katerem bo branil Jan Oblak, pa prvega. Sodelujte v spletni anketi na naslovnici.

Prenos tekme boste lahko od 20. ure naprej spre.mljali na POP Tv in VOYO.