LP: Chelsea – Barcelona (1:1) in Bayern – Bešiktaš (5:0)

-
0 38

Nadaljuje se nogometna Liga prvakov. V tekmi osmine finala sta se na Stamford Bridgeu pomerila Chelsea in Barcelona. Tekma se je končala z 1:1. Po polčasu je bil izid 0:0. V 62. minuti je Chelsea povedel z golom Williana. V nadaljevanju pa je bil za Katalonce uspešen Messi, ki je v 75. minuti izenačil. To je bil tudi končni izid tekme, 1:1.

Münchenski Bayern pa doma gosti turški Bešiktaš in močno zmagal s 5:0. Ob polčasu so Bavarci vodili z 1:0. V 43. minuti je bil uspešen Thomas Müller. V 53. minuti je bil za nemško ekipo uspešen  Coman. Deste minut kasneje pa še enkrat Müller, ki je Bavarce povedel do vodstva s 3:0. V 79. minuti je bil za povišanje na 4:0 uspešen Lewandowski. Slednji je bil uspešen še v 88. minuti, za vodstvo in zmago s 5:0 za Bavarce.

V sredo bosta še dva obračuna, in sicer: Šahtar Doneck – Roma in Sevilla – Manchester United.