LP: Hat-trick Ronalda

-
0 98

Na prvi tekmi polfinala nogometne Lige prvakov sta se na stadionu Santiago Bernabeu pomerila madridska tekmeca: Real Madrid in Atletico Madrid. Slavili so nogometaši kraljevega kluba, ki imajo pred povratno tekmo, ki bo na stadionu Atletica, tri gole prednosti. Za Real je bil trikrat uspešen Ronaldo.

Trenutni izid je 1:0 za Real, potem ko je slovenskega vratarja premagal Ronaldo v 10. minuti. Po polčasu je vodila Real z 1:0. V 73. minuti je bil Ronlado še enkrat uspešen in svoje moštvo na domačem stadionu povedel v v vodstvo z 2:0. Trinajst minut kasneje je bil Portugalec še enkrat uspešen in premagal slovenskega vratarja Oblaka. Real vodi s 3:0. Povratna tekma bo 10. maja.

Real Madrid lovi drugi zaporedni naslov med evropsko elito, a tudi Atleti imajo svojo računico, saj se želijo maščevati za lansko poraz v velikem finalu.