LP: Liverpool uničil Maribor in ostali izidi

-
1 153

Nogometaši Maribora so se v Ljudskem vrtu v Ligi prvakov pomerili z angleškim Liverpoolom. Žal pa se tekma ni končala po željah vijoličastih, še več, Liverpool je kar s 7:0 odpravil Maribor.

Po prvem polčasu vodi Liverpool s 4:0. V 54. minuti je bil za s 5:0 za Liverpool drugič uspešen Firminio. V nadaljevanju pa še Oxlade-Chamberlain v 86. in v 91. minuti še Alexander-Arnold.

Angleži so povedli že v 4. minuti z golom Roberta Firmina. Kmalu pa so sledila še zadetka Coutinha v 13. in Salaha v 19. minuti. Slednji je bil uspešen še v 40. minuti.

Apoel-Dortmund 1:1

Večina navijačev angleškega kluba – po uradni oceni naj bi jih prišlo 840 – je iz Liverpoola priletela na brniško letališče, nekateri pa so prileteli v Pulj in se nato v Maribor pripeljali z rent-a carom. Dogajanje na Grajskem trgu spremlja tudi policija, ki pa za zdaj nima težkega dela. Nekateri še niso kupili vstopnic za tekmo, zanimivo je, da tudi navijači Liverpoola zaidejo v Vijol’čno bajto, kjer veselo nakupujejo.