LP: Sevilla – Maribor 3:0 in ostale tekme

-
0 30

Nogometaši Maribora in Seville so se v vroči Andaluziji pomerili v tekmi 2. kroga Lige prvakov. Slavili so Španci s 3:0.

Mariborčani so tekmo začeli dobro in imeli tri oz. štiri priložnosti za vodstvo. A se je kmalu slika obrnila. V 27. minuti je povedla Sevillia z golom Wissama Bena Yedderja, ki je bil uspešen še v 38. minuti. Sevilla je ob polčasu vodila z 2:0. V 83. so imeli nogometaši Seville še 11-m, ki jo je uspešno izvedel Ben Yedder, ki je tako dosegl tretji gol na tekmi.

Darko Milanič je v prvi postavi prednost pred Gregorjem Bajdetom dal Aleksu Pihlerju. Po drugem krogu sledi reprezentančni premor, tako da se bo Liga prvakov nadaljevala 17. in 18. oktobra. Mariborčani bodo v torek, 17. oktobra, gostili slavni Liverpool.