Poraz nogometašev Krke in Krškega

-
0 43

Nogometaši nadaljujejo z državnim prvenstvom v Prvi ligi. V 7. krogu je novomeška Krka doma gostila Luko Koper, ki je na zadnjem mestu prvenstvene lestvice, a vseeno izgubila s 4:2. V 16. minuti je Leo Ejuo storil prekršek, za kar je prejel tudi rumeni karton in Koper je imel 11-m. Damir Hadžić je zgrešil enajstmetrovko. Polčas se je končal brez zadetkov. V 64. minuti je Jaka Štromajer z golom za 1:0 Koprčane popeljal v vodstvo. V 70. minuti je Krka izenačila z golom Fučka. Po izvajanju kota in odbiti žogi, je Fuček s približno 17-metrov, z levico, dosegel gol. Le 5 minut kasneje je bil za Luko uspešen Denis Halilović. V 79. minuti 11-m za Krko. Uspešen je bil Josip Fuček (2:2). Le nekaj minut kasneje je bil v drugo uspešen Jaka Štromajer, ki je Koper popeljal v vodstvo s 3:2. V prvi minuti sodnikovega podaljška je za vodstvo s 4:2 gol dosegel Josip Ivančić.

Krčani so bili na gostovanju v Novi Gorici pri vodilni ekipi prvenstva in izgubili s 3:1. V 17. minuti je bil za Goričane uspešen Nunič, ki je bil še v drugo uspešen že čez dobrih deset minut. Polčas se je končal z vodstvom Gorice z 2:0. V nadaljevanju je bila zaradi prekrška v 60. minuti dosojena 11 m za Krčane. Uspešen je bil Dejan Urbanč in izid znižal na 2:1. Za vodstvo Gorice s 3:1 je bil uspešen Amel Džuzdanović v 70. minuti.