Nova KBM: Ljubljančani premagali Krko

-
0 102

Košarkarji Krke so v 14. krogu Lige Nova KBM v domači dvorani gostili ljubljansko Ilirijo in izgubili. Izid je bil 78:76 za Ljubljančane, ki so vodili skozi vso tekmo, a so se jim krkaši v zadnji četrtini povsem približali. Vseeno je zmanjkalo časa za zmago. Izid po tretji četrtini je bil 65:60 za Ilirijo.

Prvo tekmo so Novomeščani v Ljubljani izgubili s 70-79, Ljubljančani pa imajo zmago manj od krkašev. Po prvem polčasu je izid 33:42 za Ilirijo.

Simon Petrov, trener Krke: »Ilirija je neugoden nasprotnik, ki nam je na prvi tekmi zadal boleč poraz. Naredili bomo vse, da popravimo vtis s tiste tekme. Dobro se moramo pripraviti na njihove ključne igralce, igrati svojo igro in to nam lahko prinese pravi rezultat.«