PRVA LIGA: Krka-Rudar 1:5, Celje-Krško 0:1

-
0 47

Nadaljuje se nogometno državno prvenstvo v Prvi Ligi. Nogometaši Krke so v 28. krogu na domačem stadionu gostili ekipo velenjskega Rudarja in ob bledi igri izgubili kar s 5:1. Rudar je ob polčasu vodil že s 4:0. V 75. minuti je edini gol za Krko dosegel Josip Fuček (1:4). V 90. minuti je izid na končnih 1:5 za Rudar zvišal Denis Grbič.

Rudar je prvič zatresel mrežo Krke že v 8. minuti. Uspešen je bil Črnčič. V 30. minuti je bil uspešen Eterovič, štiri minute kasneje še Pišek. Izid na 4:0 je v 44. minuti povišal Džinić. Tekma se je začela ob 16. uri.

Nogometaši Krškega so gostovali pri Celju, kjer je v 35. minuti Krčane v vodstvo popeljal Enis Đurković (0:1). To je bil tudi edini zadetek na tekmi in zmaga za Krčane.

Na tekmi Gorica-Olimpija je bil končni izidi 1:1.