PRVA LIGA: Krčani klonili proti Olimpiji (2:4)

-
1 45

V Krškem so se nogometaši Krškega v 8. krogu Prve lige doma pomerili z ljubljansko Olimpijo in izgubili. Ljubljančani so na stadionu Matije Gubca slavili s 4:2.  Krčani so sicer povedli že v 8. minuti z golom Marina Jurine. V 25. minuti so Ljubljančani z golom Stefana Savića izenačili na 1:1. V 33. minuti pa so Krčani z golom Miljana Škrbića povedli z 2:1. To je bil tudi izid polčasa.

V nadaljevanju pa so Ljubljančani že v osmi minuti drugega polčasa z golom Ricarda Alvesa izenačili na 2:2, le tri minute kasneje pa povedli na 3:2. Za Olimpijo je bil  uspešen Andres Vombergar. V 74. minuti je Ricardo Alves zadel za vodstvo Olimpije s 4:2. Z zmago je Olimpija spet prevzela vodstvo na prvenstveni lestvici in pred Mariborom vodi za dve točki (20 t). Krško je s tretjega zdrsnilo na peto mesto.