Scorpion Gym Nm prvi, Gladiator Črnomelj tretji

Scorpion Gym Nm prvi, Gladiator Črnomelj tretji

-
1 373

International muay thai league – IMTL je na podlagi rezultatov treh krogov sezone 2015/16
razglasila prvake posameznih kategorij ter na podlagi skupnega seštevka točk , lestvico
dosežkov 19 klubov iz petih držav, ki so sodelovali že peto zaporedno sezono na tem dobro
uveljavljenem mednarodnem tekmovanju tajskega boksa, ki se izvaja pod patronatom
svetovne organizacije IFMA.

V končni razglasitvi je 1.mesto pripadlo SCORPION GYMU iz Novega mesta, drugo mesto je
zasedel MUAYTHAI GYM Ptuj, tretje mesto pa je pripadlo MUAYTHAI GYMU GLADIATOR
Črnomelj.

Pokal za sezono 2015/16 je tako osvojila najboljša ekipa SCORPION GYM iz Novega mesta.
Sezona 2016/17 se bo pričela novembra v režiji novomeškega kluba. Pred tem bodo najboljši
slovenski borci nastopili na EP v Splitu, ki se bo odvijalo od 22. do 29. oktobra letos.
Slovenska zveza zaradi bližine dogodka, načrtuje najštevilčnejšo zasedbo reprezentance do
sedaj v vseh razredih in kategorijah. Glede na dosežke domačih borcev v močni konkurenci
IMT lige je upravičeno pričakovati tudi dobre rezultate na prihajajočem prvenstvu.

PRVAKI LIGE: IMTL International muaythai league 2015/2016
Otroci deklice:-35 kg
1.mesto Zala Žveglič ( Khun kao Lj)

Otroci dečki: -35 kg
1 mesto Sebastjan Zupanc (MTG Gladiator Črnomelj)
2 mesto Alen Radi (Fight club Senovo )
3. mesto Aleksander Ivanič (Fight club Senovo )

Otroci dečki:-40 kg
1 mesto. – Ognjen Lazarevič (SCORPION GYM Nm)
2 mesto – Nik Vidic Pekolj (MTG Gladiator Črnomelj)

Otroci:-45 kg
1. mesto Lucian Butala (MTG Gladiator Črnomelj)
2. mesto Sven Hameršek (MTG Ptuj)
3 mesto Nejc Rožmarin (MTG Ptuj)
4. mesto Sven Stopišek (KTB Krsko)
5. mesto Nik Vidic Pekolj (MTG Gladiator Črnomelj)

Kadeti: -63.5kg
1. mesto Jaka Šuica (MTG Gladiator Črnomelj)
2. mesto Boštjan Pacek (Senovo fight club)
3. mesto Blaž Bregar (Fc Šentjernej)
4. mesto Jaka Zaplatar (Fearles Trebnje)
5.mesto Gaj Muršec (KTB Velenje)
6. mesto Szana Patrik (MTG Madžarska )
7. mesto Koczo Henrik (MTG Madžarska )

8. mesto  Opelka Viktor (MT Gym CZ) 

 
Kadetke-67 kg 
1. mesto Nastja Koca (MTG Gladiator Črnomelj 
 
Kadetke-63,5 kg 
1. mesto Rebeka Koca (MTG Gladiator Črnomelj)   
 
Mladinci – 60kg 
1. mesto Leon Habot  (Legija Mb )  
2. mesto Janez Peršolja (KTB Krško 
3. mesto Matic Godec (Nak Muay Ig.)  
 
Mladinci – 67kg 
1. mesto Luka Šelih Martinec (SCORPION GYM Nm)    
2. mesto  Keko Asani  (KTB Velenje )  
3. mesto  Stojan Škerjanec (Legija Mb)  
4. mesto  Dohnal Daniel ( MT Gym CZ) 
5. mesto  Villa Jacopo  (KTB Gym Italia) 
6. mesto  Guba Štepan  (MT Gym CZ) 
7. mesto  Szurdi Danil ( KBK Madžarska) 
8. mesto  Blinka Lukaš  (MT Gym CZ) 
 
Mladinci:-71kg 
1. mesto Domen Vidmar ( Khun kjao Lj 
2. mesto  Miahel Bela  (MTG Ptuj)   
2. mesto  Anže Javornik  (Khun kjao Lj)   
4. mesto  Blaž Farič (MTG Ptuj)   
5. mesto  Adam Blauhom (Spartan Zg)  
6. mesto  Jura Lesjak  (MTG Ptuj 
7. mesto  Nagy Istvan (MTG Madžarska) 
8. mesto  Kysilka Petr  (MT Gym CZ) 
 
Mladinci:-75 kg 
1. mesto Timi Pungaršek ( MTG Ptuj 
2. mesto  Dminik Ljubec (KF Ptuj )  
3. mesto  Jani Šujica  (MTG Gladiator Črnomelj) 
4. mesto  Mareš Kryštof ( MT Gym CZ ) 
5. mesto  Aleks Bezjak ( Mtg Ptuj ) 
6. mesto  Marton Zsolt Kristian ( KBK Madžarska) 
7. mesto  Miha Jerebic (MTG Ptuj ) 
8. mesto  Plavec Bernard  (MT Gym CZ) 
Članice: -57 kg 
1. mesto  Monika Kučinič (Fight club Senovo)  
 
Članice: -60 kg 
 1.mesto  Selena Maj  (Khun kao Lj 
 
 
Članice: -63,5 kg 
1.mesto  Katarina Koren (Khun kao Lj 
 
Člani: -67kg 
1. mesto  Sašo Vorkapic (SCORPION GYM Nm)   
2. mesto Gregor Kek ( Fearles trebnje)   
3. mesto Keko Asani  (Ktb Velenje ) 
4. mesto Tomislav Brumen (Zoraj K gym Hr )  
5. mesto Vukašin Stupar (KBK  gym Srb  
6. mesto  Hubsch Ondrej (MT Gym CZ ) 
7. mesto Kurdy Istvan ( MTG Madžarska ) 
8. mesto Jure Pogačar (SCORPION GYM Nm)   
9. mesto  Baket Renat (MT Gym CZ) 
Člani -71 kg: 
1.mesto  Mirko Vorkapić (SCORPION GYM Nm )  
2. mesto  Borut Turk  (SCORPION GYM Nm 
3. mesto  Bela Zsaka  (GYM Madžarska)  
3.mesto  Žiga Gril (SCORPION GYM Nm)    
5. mesto  Blaž Kožar  (Fight club Senovo)  
5. mesto  Piyapong  Taweeamuang  (MTG Madžarska 
7. mesto  Adam Gal  (MTG Madžarska ) 
8. mesto   Luka Koledar  (Viktory gym Srbija) 
 
Člani  – 75kg: 
1. mesto  Aleš Golob  (MTG Ptuj)   
2. mesto  Neven Brkić ( MTG Tiger izola)   
3. mesto  Jernej Ferčec (Legija MB )   
4. mesto  Klemen Kukovic (Senovo fight club)  
5. mesto  Grega Smole (Wolf pack gym Trebnje.)  
6. mesto  Kristijan Konyik (KBK Madžarska)  
7. mesto  Klemen Pekolj (Fearles Trebnje)  
8. mesto  Belasc Desczo (MTG madžarska)  
 
Članice: +81 kg 
1.mesto Tina Sinjur (Khun kao Lj 
2. mesto Bojana Šebenik (SCORPION GYM Nm 
 
Člani: -81kg: 
1. mesto Darko Drobež (SCORPION GYM Nm 
2.mesto  Jure Smole (SCORPION GYM Nm 
3.mesto  Alen Golob (MTG Ptuj )    
4.mesto  Timi Frangeš (Legija Mb )  
5.mesto  Jernej Ferčec  (Legija Mb)  
6.mesto  Alen  Brkič (Tiger Izola)   
7. mesto  Aleksander Stankov (Legija Mb 
9.mesto  Santa Janos ( KBK Madžarska)  
10.mesto  Aleksander Bradač (MTG  Ptuj)   
11.mesto  Istvan Koller (KBK Madzarska)  
 
12.mesto  Žiga Vočovnik (Legija Mb )  
12.mesto  Luka Martin Slobodnik (MTG Gladiator Črnomelj)  
14.mesto  Toth  Csaba (MTG Madžarska)   
 
Člani: -86kg 
1. mesto Aleksander Stankov ( Legija Mb) 
2. mesto  Robi Krsnik (SCORPION GYM Nm)  
3. mesto  Sašo Klinc (Legija MB) 
4 mesto  Borut Cehtl (Legija MB)  
5. mesto  Marko Bohorč  (Senovo fight club)  
6. mesto  Rade Marinović (KBk BIH)  
7. mesto  Miloš Cvetičanin (Kbk gym Srbija )   
 
Juniorji :+ 91kg 
1.mesto  Samo Petric (Gladiator gym Črnomelj)    
 
Člani: + 91kg 
1.mesto  Rok Eršte (SCORPION GYM Nm)   
2.mesto Robert Grgurić ( Mtg Črnomelj )  
3. mesto Khalid Abdelgadir ( MTG Madžarska)  
4. mesto Gorazd Gabor (Khun kao Lj) Scorpion Gym Nm prvi, Gladiator Črnomelj tretji 
5. mesto Dragan  Dejakovic ( Spartan gym Zg )   
6. mesto Mitja Jerenko (MTG Ptuj ) 
7. mesto Koczfan Janos ( Mtg Madžarska)  
8. mesto Aleš Janžel (MT gym Ptuj) 
9. mesto Jure Trlec (SCORPION GYM Nm)   
Skupna razvrstitev: 
1.SCORPION GYM Novo mesto   
2.MUAYTHAI GYM Ptuj   
       3.    MUAYTHAI GYM Črnomelj   
      4.    Legija Maribor   
      5 .   KTB KHUN KAO  Ljubljana   
      6.    Senovo Fight club   
      7.    Mt gym Češka   
      8.    MTG Madžarska Budapest   
      9.   Tiger Portorož    
10.   KTb Krško  
10.   KBK Madžarska   
12.  Fearless Trebnje  
13  Wolf pack gym Trebnje   
13.   Spartan gym   
15.   Ktb Velenje  
16.   Kbk GYM Srbija   
16.   Zoraj K gym Hr.  
16.   KBK Bih   
 
19.   Fight club Šentjernej  
 
 
Foto: 
NAJBOLJSI KLUB PRVENSTVA SEZONE 2015/2016, je SCORPION GYM iz Novega mesta 
 
 
Vir: SZTB/ IFMA 
kontakt: 
mob.  040 888588  Iztok 
 
Scorpion Gym Nm prvi, Gladiator Črnomelj tretji