Še en visok poraz košarkarjev Krke

-
0 127

S tekmo med aktualnimi pokalnimi prvaki Pokala Spar, Sixt Primorsko in Krko se je končalo prvo kolo četrtfinalnih tekem 18. Pokala Spar. Krkaši so zabeležili še en visok poraz, saj so na Primorskem klonili za 23 točk.  SIXT PRIMORSKA : KRKA 83:55 (15:13, 24:22, 23:12, 21:8)

Košarkarji Sixt Primorske so v prvi četrtfinalni tekmi premagali novomeško Krko. Obe ekipi sta tekmo začeli previdno, se izmenjavali v vodstvu in po dveh četrtinah je bil rezultat dokaj izenačen. Domača ekipa je na odmor odšla le s štirimi točkami prednosti (39:35) vendar so se v tretji četrtini razigrali in z odlično predstavo organizatorja igre Žan Mark Šiška (14 asistenc) in Lance-a Harrisa (31 točk) pred zadnjo četrtino vodili že za 15 točk. Krka poleg Jureta Lalića (17 točk) razigranih igralcev ni imela in Primorci so na koncu razliko le še povečevali ter zasluženo zmagali z rezultatom 83:55.