Šok v Ljubljani: po 0:4, na koncu 3:4

-
0 170

šok v Stožicah oz. kot da Olimpije dobre pol ure ni bilo na igrišču. Nogometaši Trenčina so v dobre pol ure kar štirikrat zatresli mrežo Ljubljnčanov. Potem pa le prebujanje Olimpije. Tekma se je končala s 4:3 za Slovake.

Nogometaši Olimpije so na domačem stadionu v drugem predkrogu Lige prvakov gostili slovaški Trenčin. A slednji so Ljubljančane že v začetku tekme povsem nadigrali. Trenčin je bil v prvo uspešen že v 3. minuti, v drugo v 6. minuti. Za vodstvo s 3:0 pa so nogometaši slovaškega moštva mrežo Olimpije zatresli še v 20. minuti. V 32. minuti je Trenčin zadel za 4:0. Le dve minuti kasneje pa končno zadetek za Ljubljančane. Uspešen je bil Velikonja.Potem pa je v 43. minuti sledil prosti strel, ki ga je odlično izvedel Zajc in izid znižal na 2:4. To je bil tudi izid polčasa. V drugem je bil za Olimpijo v 89. minuti za 3:4 uspešen Eleke.