SP ROKOMET: Slovenke s 24:23 premagale Francozinje!

-
0 76

Slovenska ženska rokometna reprezentanca je že na začetku svetovnega prvenstva, ki ga gosti Nemčija, pripravila prijetno presenečenje, saj so naša dekleta premagala Francozinje s 24:23. Slovenske so bile skozi vso tekmo boljše, Proti favoriziranimi Francozinjami so začele odlično in celo vodile s 6:1. Prvi polčas pa  dobile s 13:10.

Naše rokometašice so prikazale atraktivno in dobro igro, tako v obrambi kot tudi v napadu. Francozinje so prvo izenačenje dosegle v 41. minuti, ko so izenačile na 17:17. A so Slovenke spet zaigrale bolj organizirano in pobegnile na 4 gole razlike. V slovenskih vratih je bila odlična Amra Pandžić. Prav v zadnjih sekundah tekme so se Francozinje spet približale in bi izid lahko izenačile, a Slovenke niso popustile in zasluženo zmagale.