Zadnje štiri minute za zmago KK Krka

-
2 158

Košarkarji Krke so v 4. krogu Lige Nova KBM gostili ekipo Helios Suns. Slednja je bila vse do zadnjih štirih minut tekme boljša oz. je bila v prednosti. Te slednje minute pa so izkoristili krkaši, ki so tako zabeležili zmago s 75:67.

Prvi polčas se je končal z 38;33 za Domžalčane. Po tretji četrtini so vodili Sunsi s 56:49 (18:16). Prvo četrtino je dobil Helios z 20:15.  Druga četrtrtina se je končala z 18:18. Tekma se je začela ob 19. uri v ŠD Leona Štuklja.

Simon Petrov, trener Krke: »Še ena zelo pomembna tekma za nas. Želimo si potrditi našo zmago s tekem ABA lige z Zrinjskim. Helios je v vseh pogledih zelo nevaren, čeprav so, tako kot mi, izgubili obe tekmi. Mislim, da smo jih sposobni premagati, bučna podpora s tribun pa bi nam pomagala, da bi dali vse od sebe in prikazali dobro predstavo.«

• Simon Petrov,minute odmora treba kdaj vzeti,takoj ko vidis da se zacne rezultat spreminjat v korist gostov,ne pa cakat da gosti naredijo razliko neulovljivo!