četrtek, 25 aprila, 2024
DomaŠportEP ROKOMET: Danci povozili Slovence

EP ROKOMET: Danci povozili Slovence

Slovenski rokometaši nadaljujejo z evropskim prvenstvom, ki ga gostita Madžarska in Slovaška. Slovenci so se v drugi tekmi predtekmovanja v madžarskem Debrecenu pomerili z Danci, ki veljajo za eno najboljših reprezentanc. Če je bil prvi polčas izenačen, slednji se je končal s 14:16 za Dance, pa se je nadaljevanje končalo povsem drugače, saj so Slovenci klonili z Danci kar za 11 golov. Končni izid je bil 34:23. Med drugim je danski vratar obranil tri sedemetrovke.

….pred tem

Spremljamo izredno hitro, atraktivno in izenačeno igro, ki se je po po prvem polčasu končala s 14:16 za Dansko. Danci so aktualni svetovni prvaki. V nadaljevanju oz. v začetku drugega polčasa so Danci pohodili na plin in na hitro naredili razliko in ob polovici drugega dela že vodili 7 goli prednosti.

Slovenija se bo v ponedeljek pomerila s Črno goro, slednja je premagala Makedonijo. Tekma bo ob 18. uri.