sreda, 8 maja, 2024
DomaŠportZgodovinsko: nogometaši Mure premagali Tottenham

Zgodovinsko: nogometaši Mure premagali Tottenham

Nogometaši Mure so v Ljudskem vrtu odigrali tekmo Konferenčne lige UEFA z angleškim Tottenhamom. Aktualni slovenski prvaki so dosegli zgodovinsko zmago, saj so londonski Tottenham premagali z 2:1. Odločilni gol za zmago je v zadnji minuti sodnikovega podaljška (94. min) dosegel Maroša! Mura je slavila z 2:1!

Mura je imela vse od 32. minuta igralca več, saj je Ryan Sessegnon po dveh rumenih kartonih prejel posledično rdečega. A v drugem polčasu se ekipa iz Londona ni predela. A tudi muraši ne, saj so štiri minute sodnikovega dodatka izkoristili za zgodovinsko zmago kluba iz Murske Sobote. Čestitke.

Za primerjavo, Londončani imajo stadion, ki sprejme 62.850 obiskovalcev, kar pomeni dobrih šest Murskih Sobot.  😉