sreda, 24 aprila, 2024
DomaŠportRokometaši Trima v četrtfinalu pokalnega tekmovanja

Rokometaši Trima v četrtfinalu pokalnega tekmovanja

Rokometaši trebanjskega Trima so z borbeno predstavo prišli do pomembne zmage proti RD Riko Ribnica ter si z izidom 33:30 (18:11) zasluženo priigrali uvrstitev v četrtfinale slovenskega pokalnega tekmovanja.

Trebanjski rokometaši so odlično držali prednost v svojih rokah celotno srečanja. Slednjega so odprli zanesljivo ter po golu Ončeva v 10. minuti vodili že s 7:3. Prednost je uspešno naraščala in tik pred koncem prvega polčasa znašala že +8 (18:10), moštvi pa sta na odmor odšli z 18:11. V uvodnih minutah drugega dela so domačini še naprej diktirali odličen tempo, na semaforju je v 35. minuti kazalo že 21:12, nato pa je prednost malce padla, a še naprej ostala v trebanjskih rokah. Levi so borbo pokazali vse do konca tekme in slavili s 33:30. (foto: RK Trimo)