četrtek, 25 aprila, 2024
DomaŠportSP ROKOMET: Slovenci povozili Poljake

SP ROKOMET: Slovenci povozili Poljake

Slovenska rokometna reprezentanca na SP nadaljuje s tekmami v skupinskem delu. V drugi tekmi so bili nasprotniki Slovencev v Katovicah  gostitelji oz. rokometaši Poljske. Spremljali smo odlično igro slovenskih rokometašev, s katero so povsem nadigrali Poljake in prepričljivo slavili z 32:23. Igra naših rokometašev je navdušila, tako v obrambi kot v napadu, prav tako tudi tatktične zamisli selektorja Zormana. Čestitke.

Slovenci v prvem polčasu igrajo preudarno, ne glede na polno dvorano poljskih navijačev in so tri minute pred koncem prvega polčasa povedli s 15:10. Slovenci so prvi polčas dobili s 17:11. Slovenci so prvi polčas odigrali vrhunsko, tako v obrambi kot v napadu, in z odlično taktiko selektorja Zormana. Tudi v drugem polčasu spremljamo premoč slovenskih rokometašev. Slovenija je povedla za 10 zadetkov (25:15).

Ne glede na visoko zmago Slovenije, je Poljska s Francijo izgubila le za dva gola.

(foto: Twitter IHF)