sobota, 27 aprila, 2024
DomaŠportFOTO: Aktivni in uspešni prazniki za KK Adria Mobil

Številni športniki so tudi med prazniki zelo aktivni in tekmovalni. Tako so bili minuli dnevi za kolesarje KK Adria Mobil zelo aktivni in tudi izjemno uspešni.
V soboto, 29. aprila, je v Trsteniku potekal 2. POKAL MATEJA MOHORIČA, ki je bil hkrati tudi cestno državno prvenstvo za deklice in dečke ter mlajše mladinke. Naslov državnega prvaka sta osvojila Žan Janc med dečki C in Lara Mehle med deklicami A. Več na klubski spletni strani: https://www.adria-mobil-cycling.com/sl/novica/1819/lara-mehle-zan-janc-cestna-drzavna-prvaka
V nedeljo so starejši mladinci v Italiji nastopili na dirki GP MAGGIO FIASCHETTANO – MEM. IVO FRESCHI – ASSEGNAZIONE MAGLIA CAMP. REG. Jakob Omrzel je osvojil pokal za najboljšega kolesarja v točkovanju gorskih ciljev. Več na https://www.adria-mobil-cycling.com/sl/novica/1820/v-italijanski-canevi-jakob-omrzel-zmagovalec-gorskih-ciljev
Gal Glivar, ki na Madžarskem, Slovaškem in Poljskem s slovensko reprezentanco do 23 let nastopa na dirki CARPATHIAN COURIERS RACE (2.2U), je včeraj praznoval svoj 21. rojstni dan. S prvo zmago na dirkah pod okriljem UCI si je sam podaril najlepše darilo za rojstni dan. Več na  https://www.adria-mobil-cycling.com/sl/novica/1821/gal-glivar-si-je-z-zmago-sam-podaril-najlepse-darilo-za-rojstni-dan
Fotografije: Damjan Prevejšek, KK Adria Mobil, Zdeno Kinčok in spletna stran carpathianrace.eu